Gizlilik Sözleşmesi

Kodcu.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi ( e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Kodcu.com sunucularında toplanan bu bilgiler,  sadece Kodcu.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kodcu, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kodcu.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kodcu.com müşterilerine daha özel ve etkin bir hizmet deneyimi sunmak amacıyla Kodcu.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Kodcu.com ‘a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

 

E-posta: bilgi@kodcu.com

Bir Cevap Yazın